| HyuLa a întrebat:

Am o intrebare .Ourworld.com are virusi?
Pun aceasta intrebare pentru ca mi-a zis verisoara mea ca ourworld are foarte multi virusi, dar ma intreb daca jocul aceasta e plin de virusi cei cu lv 100 cum inca mai joaca?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Da, are virusi.
Eu cand am vrut sa ma joc Zuma ca sa fac flow, mi s-a stins calculatorul singur...
Si cei cu lv 100, cred ca inca mai joaca pentru ca si-au reformatat calculatorul de multe ori, acest joc are multi virusi.
Pa, pa`!kiss

8 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Din cate stiu eu n-are virusi.Adica,pana acum mie nu mi s-o intamplat nimic. Poate are dar la mine n-a venitlaughing.
Sau instaleaza-ti un anti-virus.Eu am nod32. Daca ar fi un virus sigur l-ar fi detectat, cred.Eu cred ca n-are nici un virus, te poti juca linistit.

Un an nou fericit!

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Eu cred ca are virusi pentru ca cand joc ourworld mi se stinge calculatorul, iar cand stau pe alte site-uri merge bine.
Mentionez ca calculatorul meu e putin infectat (cred).

| andreyusnice a răspuns:

Frate, nod 32 e cel mai praf antivirus! Toata lumea se da mare experta si nu stie nici macar unde e start! Ba ma lasi!
Frate ourworld ca si multe jocuri on au virusi pentru ca oamenii de la diferite firme de antivirusuri care nu au vanzare fac in asa fel incat sa viruseze fisierele download-abile(cele frecvente, ca si jocurile)! Firme ca bitdefender(e varza antivirusul), nod32(si asta e varza)etc!
Daca vreti un antivirus mai bun, dar gratis luati AVG, dar nu este nici asta suuuuuuuuuuuuuuper bun!
Cel mai bun e kaspersky!

Bai astia care nu va pricepeti! Nu va mai dati cu parerea, iar daca nu aveti ce zice, macar spuneti ca asta va e opinia si ca nu prea va pricepeti!

Deci da este virusat, singura solutie este aceea sa iti bagi un antivirus foarte bun(ti-am dat 2 ex) sau sa reinstalezi sistemul de operare intruna(ceea ce nu se renteaza ca timp). Mai bine cumperi un antivirus bun(kaspersky e ~200ron)!

Romania este plina de "inteligenti"! Toti se cred destepti de bubuie!
Uite din cauza asta se duce tara de rapa!

Omul roman daca are 80gb hard 200mb ram si cativa mb placa video crede ca are suuper calculator! Si dupa cand baga un joc nou"DECE NU MERGE, CA EU AM CEL MAI BUN CALCULATOR?"

Frate cct alea de sus care le-am zis mai dvrm(nu m-am exprimat bine sus dar infine, ca sunt nervos) le aveam eu la primul meu calculator(la 4 ani)!
Acum am 1gb placa video 1 terra hard si 4gb ram, suuuper procesor si parca tot nu ma multumesc(chiar daca depaseste cu foooooarte mult minimum la cea mai pretentioasa chestie!)!

Uite din cauza asta cei buni de pe TPU au iesit, asa cum O SA FAC SI EU!

| Shann a răspuns:

Nu are virusi vorbiti tampenii!

| HyuLa explică:

SweetGirl. In primul rand sunt fata laughing). Si eu am impresia ca are foarte multi virusi. dar pana la urma fiecare cu parerea lui.
andreyusnice :
Da stiu toti se cred mari si am si eu AVG dar pe gratis.
Dar ar fi mai bine sa nu pleci de pe TPU.ro pentru ca dai niste raspunsuri extraordinare, desi daca erai primul iti dadeam si o fundita. Dar ai raspuns cum se cade!
NoLove asa este!
xDVecinaDeLa2xD:
Da. la fel ca No love asa este are virusi.
Dede nu prea cred. Daca ar fi fost securizat dc nu pre intra seful/sefa?
cleansensation
Nu prea cred.Macar joci?
nOname
Da stiu si mie imi merge cu incetinitorullaughing).
Si pentru cei de pe TPU.ro va urez
UN AN NOU FERICIT PLIN DE BUCURI!

| BuBuLetS a răspuns:

Poi asa si este. Si eu ma jucam ourworld si cand intram deja PC-ul imi merge foarte greu. Iar cei de lvl 100 precis au un program anti-virusi (bun) ori si-au reformatat PC-ulwinking.

| Dexter_8386 a răspuns:

Hmm. Ourworld.com nu are niciun virus iti garantez eu 100%. Site-ul este securizat la maxim si cu protectie anti-spam si alte minuni. Joaca-te fara nicio problema nu iti mai face grijiwinking Bafta!

| cleansensation a răspuns:

Stai linistita. Am verificat eu personal din 3 surse. OurWorld.com nu are si nu a avut niciodata virusi!

http://safeweb.norton.com/......eport/show

http://www.avgthreatlabs.com/sitereports/domain/w01.ourworld.com

Am intrat personal pe el. NU sunt probleme;)