| DaNy_2978 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii de wrestling...Credeti ca John Cena ii poate rupe lantul de victorii a lui Undertaker la Wrestlemania?

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Sunt fana cena dar la anul` se pare ca va lupta cu the rock! eu as vrea sa vad la wrestlemania un meci de genul i quit(renunt) cu cena si undertaker(cu clauza speciala motto-ul lui cena vs victoriile lui taker) iti dai seama ca ar fi o super provocare pentru amandoi pentru ca motto-ul lui cena este never give up niciodata nu a zis ca renunta intr-un meci si ar fi in stare de orice sa nu renunte(mai degraba ar lesina) dar taker nu a pierdut niciodata la wrestlemania si nici nu cred ca o sa puna cineva capat sirului de victorii(ati vazut ce s-a luat-o de la hhh)

faza e ca wrestlingul din wwe e regizat in mare parte

6 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Sigur ca nu! undertaker e de neoprit la Wrestlemania

| Stein a răspuns:

Tot wrestlingul e regizat asa ca pana si hornswoggle poate sa'l bata pe undertakerlaughing
oricum regizat/neregizat wrestlingul adevarat s-a terminat in 2005

| CayusMoise a răspuns:

Daca la wrestlemania ar fi un meci intre cena si undertaker fara reguli atunci toti wrestlerii din vestiar ar veni sa il bata

| lucian007 a răspuns:

Nu! under taker il va "supune"da intelegi traducere in englezaa a cuv undertaker

| xFabulousPunkDeiid a răspuns:

In mare parte e regizat.Iti dai seama unii ar vrea sa castige Undertaker iar unii Cena! Dar totusi din cate vad Cena niciodata nu pierde pentru. ca este "Eroul Copiilor"si cine stie probabil se vrea sa calce Taker stramb si sa castige Cena`laughing[ma rog oricum imi place Cena]. Dar oricum asta probabil la WrestleMania 29 sau 30, ca la WrestlerMania 28 se bate cu The Rock`![dar stiai deja asta nu?laughing][love struck]