| mircea_5116 a întrebat:

Am o micuta intrebare,

exista vreo posibilitate ca un videoclip pe care il postez sa apara pe prima pagina pe youtube,

3 răspunsuri:
| olijertiu a răspuns:

De obicei apar video-uri cu rank mare si pentru fiecare utilizator logat apar video-uri care ar putea sa-l intereseze, dar sunt sanse, nu foarte mari, sa apara si al tau pe acolo.

| mircea_5116 explică:

Am zis pe pagina oficiala, iar daca am foarte multi abonati este vreo sansa sa apara si video meu pe acolo, funda

| intrebare7 a răspuns:

De obicei pe prima pagina apar videoclipurile pe care le ai mai vizionat sau care au legatura ca ce ai cautat de curand pe youtube