| Oana3k a întrebat:

Am o pagina pe facebook si cand incerc sa folosesc fb de pe acea pagina si nu de pe contul meu personal nu mi se incarca. Pur si simplu ecranul ramane alb. Daca dau refresh imi intra pe pagina dar doar unde sunt postarile altora, la home cum ar veni. Daca vreau sa intru pe profilul paginii din nou ecranul ramane alb. Imi puteti spune de ce se intampla asta? Am incercat si cu mozila si cu chrome si nu a mers. Acelasi lucru i se intampla si celuilalt administrator al paginii. Deci, stie cineva ce as putea sa fac? Fundita happy

1 răspuns:
| Leonte_Marian_1995 a răspuns:

Trebuie sa va faceti alt cont facebook si alta pagina personala de facebook