| firmin a întrebat:

Am o problema cu site-ul stardoll. De curand nu-l pot vizualiza cum trebuie, adica nu pot vedea imaginile. Imi da eroare cum ca trebuie sa instalez Adobe flash player. Am instalat mai multe versiuni de adobe, dintre cele mai noi, si tot nu reusesc sa rezolv problema. Ce altceva mai pot sa fac sau cum sa procedez? V-as multumi daca m-ati putea ajuta.

3 răspunsuri:
| eliza a răspuns:

Buna! descarca adobe player ca-i nu-i nici o problema este un pluling foarte bun. pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Ar trebui sa-ti apara o linie sus, prin care sa arate ce fel de Adobe flash player.
Eu le-am scos pe toate de pe siteul lor.
Bafta

Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa descarci java