| CiocolatăCuCăpșuni a întrebat:

Am o problema cu sunetul mi-am reinstalat windowsul si am facut sunetul dar cand sa sun pe cineva pe messingers nu ma aude persoana respectiva.Cablurile de la sunet toate sunt conectate bine si tot nu merge am intrat prin o gramada de servere dar tot nu merge. Ce ar trebui sa fac?[Fundita]

Răspuns Câştigător
| vlad423 a răspuns:

1. incearca sa bagi cablurile in alte sloturi
2. uitate daca ai instalat bine driverele de sunet
3. poate nu mai merge microfonul!
4.incearca microfonul la un prieten si vezi daca la el functioneaza, daca da atunci problema e de la tine, daca nu inseamna ca ai nevoie de alt microfon big grin

2 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Vezi daca ai instalat bine driverul de la placa de sunet, iar daca nu merge nici asa inseamna ca s-a stricat placa de sunet.Bafta

| bOse a răspuns:

Ai microfon?