| MeGeorGiAnna a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu... LG GT405 nu se mai deschide nici nu mai reactioneaza iar cand il pun la incarcat nu arata nimic si cu catteva minute inainte sa se inchida am vorbit la telefon cu o colega de-a mea si parea sa fie totul okay...sa il duc la reparat avand in vedere ca are doar 2 luni si 6 zile de cand l-am cumparat?

Răspuns Câştigător
| Sofia07 a răspuns:

Da, du-l la reparat.Profita de faptul ca e in garantie inca.
Al meu s-a stricat dupa 2 zile.asa ca nu te baza pe faptul ca e nou.

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Poate are bateria pusa invers, poate ai bagat incarcatorul invers (daca permite acest lucru) daca totul e ok, mergi la garantie cu el

| cal3star a răspuns:

Nu ai garantie la el?
Dar cand s-a intamplat asta? Atunci cand l-ai pus la incarcat? Cel mai probabil a facut un mic scurt si in functie de ce s-a ars te costa.

| CriCri a răspuns:

Ia-ti o baterie noua pentru el. I s-a intamplat si mamei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici al meu nu se mai deschide n-am avut baterie si s-a inchis si l-am bagat la incarcat si acum nu se mai deschde