| iuandfto a întrebat:

Am o problema. Incerc sa scap de batausi de la scoala. Eu sunt genul de persoana care vrea sa-si faca singura dreptate si daca mai continui asa o sa am probleme grave. Va rog spune-ti-mi cum sa-i evit fara sa-i lovesc.

Răspuns Câştigător
| airflower a răspuns:

Poti sa le intorci si celalalt obraz. Ei te bat pentru. ca vor sa te supere. Daca vor vedea ca nu te superi se vor enerva si nu vor mai bate

17 răspunsuri:
| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Bun raspuns tepes

fa-i de ras in fata tuturor
poti face asta chiar si cateva se cunde pentru ca nu conteaza
dar macar stii ca le-ai intors obrazul.
fa-i nesimtiti in fata tuturor...
chiar daca e posibil sa te bata.macar incearca
de obicei atunci cand cineva ma bate. ii fac te ras in fata tuturor si se simt foarte prost, si isi dau seama ca eu nu sunt chiar asa.isi dau seama ca sunt curajoasa si asta isi inchipuie ei.

| EcstasyW a răspuns:

Dai la co*ie si numai are ce sa-ti faca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca nu pricep.esti fata? si te bat baietii? spune-i tatalui tau, bodiguardului de la scoala, fai de ras in fata tuturor ca se dau mari la fete, dar la baieti le tataie curul de frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fugi cat te tyn piciorele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am probleme dar singurul mod al meu este bataia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ei isi bat joc de mine... nu le zic nimic trec 2 3 zile. pak vin cu 2 prt de ai mei il astept in scara si pak pak am plecat si a 2 zii vin la scoala fericit! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o idee iuandfto daca sunt in aceeasi clasa cu tine scrie i un bilet urat si de ea guma cu autorul de anonim de nu este in clasa cu tine lipeste i guma n par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai toti care ti'au raspuns, sunt niste copi CRETINI! AI DIRIGINTE, AI DIRECTOR. Daca nu se rezolva nimic, APELEAZA LA POLITIE! Daca nici asa, roaga'te de parinti sau de un prieten care are peste 18 ani sa iti ia un spray paralizant... sau cel putin unul cu piper! Daca iti e frica sa faci si chestia asta, frate... TRANSFORMATE IN SUPER SAYAN 4 si i'ai la omor! BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAA stai putin esti fata sau baiat?
Dac esti fata:asteapta sa te bata iar sau sa te enerveza sau ceva ai prins ideea iar apoi fara sa te vada dai telefon la taicato sa vina la scoala sau pe cine mai sti... apoi cind a venit ai grija sa nu-i scapi din ochi si arataii la prietenu tau sau taicato...ala ala ala si se duce stau de vorba sau i capaceste.

dac esti baiat:esti ala ochelarist cu mina de silicon?
sau dac is mai mari ca tine cheama-i pe prietenii tai cauta-i pe rind pe aia si mergeti dupa ei i prindeti voi intr-un loc si pac pac le rupi botu apoi sa vedem ce mai zic cind vin la scoala

P. S.:eu ma inteleg destul de bine cu lumea dupa ce-i capacesc si nu am avut niciodata nevoie de prieteni pentru bataie tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu. din cauza ca i-am facut o farsa unuia mai mare acum vrea sa ma bata. dar si eu ca prostul mare si tare i-am zis cine sunt.singura solutie e sa sa iti chemi un prieten sa le rupa botul.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui baga in seama

| LupulAlb a răspuns:

Auziti ai eu am o problema astazi eram pe scari si vine un baiat, m-a facut prost si din greaseala ia-m dat un pumn fara sa vreau sincer nici nu tineam mana pumn deci ce sa fac

| iannispatriciu a răspuns:

Eu stiu rezolvare si eu am aceeasi problema deci aduna pe cei care au aceeasi problema si fai pe aia sa te urmareasca apoi spune-le celor lalti:,, atac"dar inainte adunati unitiu:bulgari de zabada(ianra)frunze cu noroi(toamna)pietre(vara si primavara)

| cata_4089 a răspuns:

Incaearca sa nu ii bagi in seama sau sa le spui(intarzi).

| sebyka a răspuns:

NU ii mai evitacand dau in tine nu mai stai sa spui:bhai frate si bufhhh ii dai una in gura si dupa aia o sa te respecte o alta solutie daca ai prieteni dupa sc ii prinzi cu tovarasi tai unu cate unu si dupa aia sa vezi ca nu o sa te mai bata

| Bodea_Ovidiu_1990 a răspuns:

Lasa-l sa te bata nu face nimic nu riposta odata ce dovedesti ca nu esti ca el o sa fie mirat si o sa te lase in pace

| chidrosu a răspuns:

Daca esti baiat il injuri si fugi si daca se apropie de tine il scuipi si iar il injuri si il eviti timp de fro saptamana ___ daca esti fata ii zici ca ii dai 2 bucati si daca va da in tine tu fiind fata spui la toata scoala ca e un gay si da in fete iar el nu o sa mai da in tine iti spun pentru ca un prieten de al meu a patit-o bafta