| BaDBoY_3597 a întrebat:

Am o problema la windows 7. Azi l-am instalat si in bara de start de ex vb cu mai multi pe mess jos la icoane e messu cand dau clik pe el nu apare continutul icoanei... apare doar numele cine ma ajuta fundita(^_^)

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da...
Cu problema asta ma confrunt si eu inca nu am gasit solutia
dar nu mai da pe " X " la yahoo mesenger ci baga-l in bara...
Eu am bara pusa sus in dreapta...nu jos cum o au majoritateahappy
Orcum banuiesc ca e din windows nu?
Am auzit cum ca windows 7 nu ar fi terminat insa nu sunt sigurhappy
Take care...
Parazitii rull'z

| BaDBoY_3597 explică:

Man am windwos 7 ultimate:O