| ƒαηтα a întrebat:

Am o problema legata de facebook. Presupun ca am facut eu ceva boacana, dar cand vreau sa trimit un mesaj pe facebook sau sa comentez la o poza imi apare un link in locul mesajului, ceva de genu : http://j.mp/... si ceva litere si cifre pe acolo. Poate cineva sa imi explice ce se intampla si ce as putea face sa remediez situatia? Multumesc :)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum scapi de extensia care posteaza linkuri pe wall-urile prietenilor de pe FaceBooK? Dezinstaleaza extensia numita "YouTube Premium"
In Google Chrome: intra la Tools > Extensions si acolo ai sa gasesti un buton remove in dreptul "You Tube Premium"
In Mozilla Firefox: intra la Tools(Unelte) > Addons(Suplimente) > Extensions(Extensii) si dai remove(Elimina) la addonul "youtube premium"
Da un restart la browser si intra pe Facebook. Succes!

| ƒαηтα explică (pentru neluL):

Nu am nici o extensie activa. Cine stie ce am mai facuthee hee

| neluL a răspuns (pentru ƒαηтα):

Ce browser folosesti?

| ƒαηтα explică (pentru neluL):

Google Chrome

| neluL a răspuns (pentru ƒαηтα):

Trebuie sa ai o aplicatie de genul FB Photo Zoom pentru Facebook instalata in Google Chrome. O dezinstalezi.