| skipy a întrebat:

Am o problema legata de jocul Mount&Blade versiunea 1.011 (cea mai frumoasa dupa parerea mea). L-am mai avut acum un an si imi mergea perfect si la grafica maxima.Acum la grafica low merge foarte sacadat.Intre timp mi-am schimbat placa video din una de128 in una de 256. Am un Amd Sempron vechi din 2004 cu procesor de 1.450 mgh. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| .::CyBeR::. a răspuns:

Eu cred ca-i procesorul de vina deoarece daca ai un procesor bun de peste 2GHz iti creste si performanta la placa de baza.

3 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Si eu am avut la fel si merge si pe mediu. Ceva s-a intamplat de nu-ti merge.Incearca ce stii, acest joc nu are cum sa nu mearga la ce cerinte de sistem ai tu.

| lily_2111 a răspuns:

Skip skip!

| lily_2111 a răspuns:

Zoci jocuri de copii?