| Lysander a întrebat:

Am o problemă pe chrome şi pe mozilla, când folosesc youtube (prin intermediul acestor browsere) nu îmi foloseşte Adobe flash player şi video-urile merg ca naiba. Am instalat şi alt browser crezând că e de la Adobe flash player DAR după ce am băgat safari mergea perfect... ştiţi cumva cum să fac să-mi meargă abdobe flash player pe chrome pentru a viziona video-uri pe yt calumea? happy

9 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Uite citeste aici http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=108086 sigur te va ajuta si vei putea rezolva problema ta.

| Lysander explică (pentru MaTrIx8378):

Am găsit şi eu asta şi nu m-a ajutat, acolo îmi arată că e activat.

| George130 a răspuns:

Daca ai AVG iti face restrictie.
_______________________________________________
Inregistrare: http://proeconomica.com/referrer/George130

| Lysander explică (pentru George130):

Nu am nici un fel de antivirus.

| sergiuboss99 a răspuns:

Instaleaza Adobe flash player (oricare versiune care sa nu fie demo) si ai gatat. Sau curata interiorul cutiei (unitatii). Funda?

| Lysander explică (pentru sergiuboss99):

Deja am făcut asta, nici un rezultat.

| darkhellangel666 a răspuns:

Si eu am avut problema asta. Am reinstalat chrome-ul si a merswinking

| Lysander explică (pentru darkhellangel666):

Am reinstalat de cel puţin 5 ori.

| sergiuboss99 a răspuns (pentru Lysander):

Scuze este necesara o reinstalare a windosului!