| alexxyno a întrebat:

Am pe laptop Windows 7 si nu imi merge Gta San Andreas multiplayer. Ati patit asa ceva? imi da o eroare

3 răspunsuri:
| alexno2 a răspuns:

S-ar putea sa nu iti mearga.jocurile astea vechi gen san andreas, counter strike merg mai mult pe xp pe seven merg jocurile astea noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am windows 7 si nu-mi merge Gta San Andreas si placa video mi pe 32 Bit

| gabyy123 a răspuns:

Alxyno iti apare change reportaje inseamna ca nu ia gta san andreas originalu tie iti trebuie originalu si multiplayeru si multi plaieru il bagi in gta san andreas normal si mergewinking