| Anna04 a întrebat:

Am picioarele groase ce as putea face ca sa le mai subtiez? funda daca merge

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Genoflexiuni! sunt grele, dar merg foarte bine, sau multa multa alergare. functioneaza si la rezistenta, si la subtierea picioarelor. NU TINE DIETA! asta zic la fiecare intrebare despre slabit. nu folosii dieta. e cea mai rea.

| lunarwolf a răspuns:

Trebuie sa faci mult mult sport. Alergat,tenis, mers pe bicicleta, poti merge si la sala... miscare cel putin 1 ora pe zi. O sa te ajute si e si foarte sanatos.
La toate astea,poti adauga totusi si o dieta bazata pe legume,fructe. Din nou,e foarte sanatos si te detoxifiaza. happy
Eu tin cura asta pentru mine, nu pentru ca as vrea sa slabesc, sau ceva gen...dar te ajuta mult.

Bafta!happy

| ioanaioana a răspuns:

Ar trebui sa ai grija la alimentatie si sa incepi sa faci sport

| Puf a răspuns:

Sprtul. Nimic alt ceva nu te poate ajuta. Daca stai pe canapea la tv sigur nu vei rezolva nimic. Alearga, fa fitness acasa... Bafta:*

| theblackstar a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa ai grija cu ce te imbraci daoarece daca porti bascheti iti vor facea picioarele sa para mai scurte iar efectul nu este unul placut >!

| Iubitzza a răspuns:

Sa slabesti