| Loly a întrebat:

Am postat acum ceva timp o intrebare despre wrestling care mi-a fost refuzata cu tot cu raspunsuri.Cineva mi-a zis despre un fost wrestler care a castigt 100 si ceva de meciuri unul dupa altul.Cum se numea acel wrestler? Si daca tot veni vorba de wrestling ce wrestleri si dive va plac?

5 răspunsuri:
| madalina97_7913 a răspuns:

Poate fi chris benoit sa nu stiu sigur, asta e cel mai tehnic. si care imi plc mie pei jeff hardi, shon michel, jhon cena lolll, cm punk, etc. la dive nu am preferinte. rolling on the floor

| OnuOnulică a răspuns (pentru madalina97_7913):

Ai dreptate Madalina Chris Benoit a fost cel mai tehnic.

| OnuOnulică a răspuns (pentru madalina97_7913):

Se scre John Cena, Jeff Hardy, Shawn Michaels, John Cena... te rog invata sa scrii.

| OnuOnulică a răspuns:

Pai cel mai bun wrestler din lume se numeste Bruno Sanmmartino care a detinu centura WWE timp de 8 ani.
Si sa iti raspund si la a 2 imi plac toate. big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun wrestler a fost Chris Benoit.