| publikkul a întrebat:

Am programa Fraps 3.4.2 . Il folosesc pentru a trece o joaca si a pune apoi pe youtube ca ceilalti sa vada cum s-o treaca , bun . eu pot doar sa filmez 30 secunde nu mai mult ... Cine ma ajuta ? sau sfatuitima alta programa de inregistrat sunete la microfon si in acelasi timp sa filmeze cum merge jocul. Merci , funda.

2 răspunsuri:
| Mystyk a răspuns:

Trebuie sa cumperi o licenta, sa iti faci cont.cauta pe tpb fraps cu cont inclus...

| corasa a răspuns:

Trebuie sa iei varianta FULL de fraps. Ce ai tu e varianta trial, care e limitat sa inregistreze doar 30 de secunde. Succes!