| anonim_4396 a întrebat:

Am pus intrebarea acum cateva zile: care este echipa voastra preferata? si vroiam sa zic... ce are dinamo si steaua si nu are cfr cluj?crying chiar nimeni nu tine cu cfr cluj?cryingcrying

Răspuns Câştigător
| RainDrop a răspuns:

Mie CFR imi place daca ar fi sa aleg din Romania.
Pisiciile rosii nu le aleg, nici oile albastre.
Oricum, mie imi place Chelsea!big grin

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt fan Steaua de cand stiu de fotbal(aproape de 60 de ani), sunt si nascut in anul infiintarii echipei, asa ca o sa-ti spun numai despre ea. Are mai mult cu: o Cupa a campionilor europeni, o Supercupa a Europei, o finala si o semifinala a CCE, o semifinala a Cupei UEFA, 4 participari in grupele Ligii campionilor iar pe plan intern mai mult cu 21 de titluri de campioana, 17 cupe ale Romaniei, 5 supercupe ale Romaniei si cu cateva milioane de fani in plus. De asemenea sa nu uitam cati mari jucatori a dat echipei nationale, uneori aceasta a fost alcatuita aproape in totalitate din jucatori ai Stelei(daca bine tin minte odata chiar au fost 13 stelisti in lot, iar pe teren toti 11 au fost de la Steaua). Exista o oarecare diferenta, nu?
Numai bine!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Echipa mea preferata este Steaua. Daca urmarim clasamentul CFR Cluj la ora actuala nu mai e o echipa cu pretentii.

| lol1232 a răspuns:

Scz dar aleg Steaua happy

| pwp a răspuns:

Sunt echipe mai cunoscute!
poate de aia!

| thealchemist a răspuns:

Dinamo si steaua au traditie. cfr n-are nimic, in afara de bani. cfr nu avea deloc spectatori si nu exista pe harta fotbalului inainte de a deveni cea mai bogata echipa. tu de exemplu erai fan cfr acum 10 ani, sau sti pe cineva care era?

| PandaGirl a răspuns:

Steaua!

| a răspuns:

Clujeni tin cu Cfr Cluj, maybe.
N-ai fost la meciuri, n-ai vazut suporteri?
Jiu Petrosani are suporteri, desi nu e atat de cunoscuta.

| Larisa005 a răspuns:

Sunt din cluj si sincer urasc cfr-u laughing