| Duucu a întrebat:

Am schimbat placa video iar cand vreau sa intru in jocul Two Worlds, joc original cumparat, imi apare ecranul negru, dar la altii le merge crying. Am bagat foarte bine placa video, am cerinte foarte bune pe calculator, deci jocul ar trebui sa-mi mearga 100%. De ce credeti ca nu-mi merge? Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Vad ca revine la moda jocul pe pc... pai cand l-ai instalat el a vazut o configuratie a pcului si sa instalat cu aceeasi configuratie foarte posibil iar acum nu mai e compatibil tongue si ar trebui reinstalat

| Duucu explică (pentru RazzyFUnik):

L-am reinstalat de o gramada de ori...

8 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Ai bagat si driverul la noua placa video? si ai dezinstalat driverul la vechea placa video?

| Duucu explică (pentru crynys):

Da

| crynys a răspuns (pentru Duucu):

Ciudat. Si cu vechea placa ti-a mers jocul?

| Duucu explică (pentru crynys):

Nu,nici macar nu am incercat, deoarece placa era de 512 mega, asta noua e de 1000 mega, dar lucreaza peste medie, lucreaza la 2200

| Duucu explică (pentru Duucu):

Dar ma mir ca celelalte jocuri, mai mari ca ista, merg

| Daneiulian a răspuns:

Ori nu ai frameworck ori nu ie placa compatibila cu pc sau e mica la memorie

| Duucu explică (pentru Daneiulian):

Nu stii sa citesti mai sus? jocuri mai tari ca two worlds imi merg, ca de exemplu the elder scrols 5