| Alina_5575 a întrebat:

Am si eu o curiozitate, un prieten de familie se va intoarce saptamana viitoare in tara insa i-a spus mamei mele ca are autocar pana in arad si de acolo trebuie sa se descurce pentru ca nu este nici un alt autoacar care sa vina spre sv in acea zi.Fratele meu tot timpul cand se intoarcea din Germania venea pana in arad iar de acolo schimba autocarul nu inteleg de ce acum mama zice ca M. trebuie sa se descuce singur? e posibil sa nu fie chiar nici un traseu in acea zi spre localitatea unde trebuie sa ajunga?

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Buna,
In primul rand, trebuie sa stii cu ce companie soseste, pentru a verifica orarul curselor interne.
Pentru mai multe detalii:
http://www.booking.atlassib.ro/csp/onlinecard/infocurse.csp