| robert_1938 a întrebat:

Am si eu o dorinta de foarte mult timp! happy
Vreau un key logger full +name si serial si ma ma invatati cum trimit virusul cuiva pentru a afla ce scrie. ca am si eu un keylogger dar nu stiu sa-l trimit victimei pentru a afla ce scrie, ca asa vad doar ce scriu eu happy

V-as ramane foarte recunoscator.Dau funda imediat celui care-mi da cel mai bun raspuns! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Scarlatina a răspuns:

Un Keylogger... Uite un tutorial, despre cum sa-ti creezi propriul KeyLogger: http://www.youtube.com/watch?v=KAGa57a08EU. Acel program funtioneaza 100%. Cum sa fraieresti lumea : Daca joci metin2, spune-le playerilor ca dai metin2 BoB ultima versiune aparuta... Si le dai acel program care o sa se numeasca desigur Metin2 Bob X.X.X.X (X.X.X.X- Acolo pui ce versiune e) si victima cand va apasa pe acel programel, tu ii vei afla totul din PC. Sper ca te-am lamurit.

| robert_1938 explică (pentru Scarlatina):

Vreau sa stiu cum il trimit victimei, si nu! nu pentru metin...
Oricum, iti multumesc pentru raspuns! happy