| ady1995 a întrebat:

acum trei-patru ani am vazut un film horror. Era cu niste turisti care au mers intr-o padure iar in acea padure erau niste oameni (sa le zic asa) criminali care aveau in casa lor in niste borcane ochi, degete... si alte organe de om. Imi puteti spune cum se numea filmul va rog?
Funda...

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Vezi daca este asta http://www.youtube.com/watch?v=3dPjMuN6yPg

4 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Cred ca "Ultima casa pe stanga"... Daca nu, atunci cred ca "Casa de ceara". Cauta pe net sa verifici. funditabig grin?

| HellYeahChristine a răspuns:

Casa de ceara cumva?

| Quest a răspuns:

Nu cred c-a fost un film, probabil ai trecut pe la casa mea de vacanta! big grinbig grin

| ady1995 explică:

Mersi mult sadness... raman dator...