| Anitus38 a întrebat:

Am şi eu o întrebare: Am un coleg de şcoală care tot îmi zice mie şi colegilor mei: "Te-a întrebat cineva ceva?" Şi as dori părerile voastre ca să ştiu ce să îi zic înapoi (un fel de rekt gen) ştiu că sună ciudat dar vreau să termin cu el.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

"nu, ca eu spre deosebire de tine n-am nevoie de aprobare ca sa vorbesc"

| LonelyLoner92 a răspuns:

Fii mai tupeist.

| Violleta2022 a răspuns:

Ignora-l total!
Cand vine spre tine, intoarce-ti capul in alta parte, sau intoarce-ti spatele, sa fie vizibil ca nu ai chef de el.
Ignorarea este singura arma care il va oftica, ca nu-ti mai poate spune ce vrea el, pentru ca nu-l mai bagi in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti spune da, stramba mea in gura ta

| BroSafarii a răspuns:

*Nu incurajez astfel de limbaj, doar pentru cei ce merita!

Daca esti baiat: - M-a intrebat mama ta daca pot sa trec deseara pe la ea. Taci in m***ii m**i odata si nu te mai baga in seama! Scuipateas in gat!

Daca esti fata: *nu stiu, sorry*

Astept sa-mi spui reactia lui. Peace!

| RuBeN4450 a răspuns:

Zi tu dupa ce zice el pe tine cine te-a intrebat

| StefanSimerea a răspuns:

Pai dacă e adevărat