| danielavinca a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cum as putea invata sa fac roata tiganului, sa stau in maini sau sa fac sfoara. Nu sunt nici foarte buna la sport dar nici dezastru, ma descurc cat de cat. Ce exerxitii trebuie sa fac? Cine ma ajuta are fundita

Răspuns Câştigător
| Gabiii_5091 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa faci orice fel de exercitiu fizic, pentru a avea o elasticitate sporita big grin
La inceput faci exercitii de astea mai banale, iar pe masura ce le inveti bine pe astea, sa le stapanesti, vei vedea ca vei capata o indemanare mult mai buna si vei putea sa faci, mai tot ce vrei in materie de sport happy

3 răspunsuri:
| Diana498 a răspuns:

Pai ca sa faci sfoara trebuie mai intai sa incerci cate putin in fiecare zi dar sa te fortezi f putin si incet incet o sa faci pana jos! http://www.youtube.com/watch?v=BD86NaBwYWs&feature=related Funda?

| tibidarkman a răspuns:

Eu sunt rrom dar nu am nici cea mai vaga idee cum se face roata tiganului

| deea_6635 a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci ore de gimnastica... du-te la un club sau undeva unde se face gimnastica fundita?