| eu_2871 a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Daca abonamentul meu la voda se termina in octombrie si eu vreau sa-mi iau acum un nou telefon cu reinoire de abonament(si implicit putin mai ieftin) se poate sau trebuie sa astept pana in octombrie sau sa platesc penalitati sau mai stiu eu ce? Mentionez ca ab actual este simplu, adica nu poate sa zica ca am luat un tel mai de mult si ca trebuie sa astept ca asa ii contractu'(ca asa a fost pana acum 2 ani, cand l-am reinoit). Sper ca intelegeti ce tot vreau sa va explic big grin
funda pentru cel care ma lamureste cel mai bine
restul' vot
mersi

Răspuns Câştigător
| Denise_3997 a răspuns:

Se poate, dar doar cu doua luni inaintea expirarii abonamentului.

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Se poate.mergi la un magazin Vodafone si poti rezolva fara nicio problema.vezi sa pui in valoare si punctele pe care le ai.