| oana_7292 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca poate sa ma lamureasca cineva pe unde exista in constanta pe litoral camping de amplasat corturi cu paza si la ce preturi pe o luna de zile si zona daca stie cineva mersi...

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

La intrarea în mamaia dinspre năvodari, pe partea stângă. este camping măricel, cu duşuri şi băi, de pe camping intri direct pe plajă. nu mai reţin preţurile, am stat acum 2 ani acolo şi dădeam vreo 60 de lei pe noapte, 3 persoane plus maşina. poate s-a mai scumpit, dar mie îmi place mult ca şi zonă. are şi restaurant înăuntru, terasă, club. ^^

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am fost in Mamaia si la Eforie Sud. Dar cred ca sunt mai multe! Nu stiu ce numesti tu paza, dar locul este ingradit, se plateste taxa, au apa si WC, restaurant in apropiere...Paza prin camping nu am vazut! Paza cea mai buna o faci tu, securizandu-ti toate lucrurile. Lacat la valize, la cort, eventual bagate in masina (daca ai!)...Nu ca nu s-ar putea fura si asa, dar eu nu am patit-o niciodata! Si am mers mult cu cortul!

| ghitza_2903 a răspuns:

In Constanta nu stiu... dar stiu sigur ca in Mamaia este.Cat despre pret, acum 3 ani era 100 lei pe 3 zile.