| Claudiu2011 a întrebat:

Am si eu o intrebare de ce ma pune siteul asta de fiecare data cand vreau sa dau un raspuns la cineva imi trimite mail pe adresa mea ca sa vada daca s chiar eu si trebuie sa astept o gramada pana vine emailu si pana aprob mailu trimit altii inaintea mea raspunsurile.pana azi am rasp fara mail dar azi nu stiu de ce a inceput sa faca figuri.

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Poate ca nu ai confirmat adresa de e-mail atunci cand te`ai inscris pe TPU. Cauta primul e-mail de la ei si apasa pe link`ul de activare. Ar trebui sa mearga.