| dany3la a întrebat:

Intru pe youtube sa ascult o muzica, dau click s-o ascult dar video nu se vede.De ce?
Spuneti-mi va rog.

5 răspunsuri:
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Si eu o patesc cateodata, dar rezolv problema daca mai incarc odata pagina!
Funda?

| DianaDidi95 a răspuns:

Buna! Pai exact asa mi s-a intamplat si mie! Nu stiu exact raspunsul, am pus si eu intrebarea, dar nici un raspuns concret! Uite: http://www.tpu.ro/......ascult-o/. nu stiu, daca voi primi vreun raspun ti-l spun si tie! Bafta!

| IoanaTempah a răspuns:

Mi s-a intamplat happy
dai doar o data clik pe video si dai space happy
Asa iti va aparea

Sper ca te-am ajutat happy

| katy a răspuns:

Si mie imi apare la fel

| terts a răspuns:

Dai s-o asculti da nu se vede? deci se aude da nu se vede? n-am mai auzit asa problema la youtube. in fine... dezinstaleaza browseru pe care-l ai si apoi instaleaza-l din nou, ( recomand opera ), poti la fel sa dezinstalezi si flashu si sa-l inst din nou, daca tot dezinstalezi browseru, ca sa fie mai fresh;]