| Ionut_Muscar_1999 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare, poate prosteasca despre noul test de droguri pentru soferii romani.Din cate stiu eu si din ce am citit, anumite droguri care sunt testate de acel aparat cum ar fi canabisul, hasis, metafetaminele si anfetamine, coca, hero etc. pot ramane in sange pana la 1 un an, asta nu ar rezulta un test pozitiv chiar daca nu esti sub influenta lor.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am si eu o mica intrebare:
Care-i INTREBAREA?

| Ionut_Muscar_1999 explică (pentru Bula):

Pune semnul intrebarii dupa ultimul cuvant

| Bula a răspuns (pentru Ionut_Muscar_1999):

De ce sa pun eu sau altcineva?
Corecteaza-ti TU intrebarea, eventual sterge-l si posteaza-l corect!

| Ionut_Muscar_1999 explică (pentru Bula):

rolling on the floor) roman adevarat