| Dedde a întrebat:

Am si eu o problema. Acum cateva zile mi s-a creeat pe facebook un album nou cu POZE DE PROFIL, dar e gol. Cand dau click pe poza mea de profil imi intra direct in el, si nu imi apare nici o poza. Nu am nimic unde pot sa dau Delete. Ca sa intru la pozele mele de profil trebuie sa intru in celalalt album. Aveti idee ce pot face?

2 răspunsuri:
| Ligiuka94 a răspuns:

Ohh asa si eu ma disperaaacrying( de nu se face intr-o saptamana imi dezfintez facebooku`l ma dispera...x(

| zeitavenus a răspuns:

Salut!

Nu ii poti face nimic lasa-l as ca el isi revine singur daca nu lasa-l asa.