| REspEC7 a întrebat:

Am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva! In jocul San Andreas Multy Player Cand vreau sa intru pe vreun server imi intra in single player! Help! Fundita!

Răspuns Câştigător
| REspEC7 explică:

Id-ul meu dani_jupanul@yahoo.com te ajut eu daca vrei sa rezolvi problema

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Am mai explicat asta unei persoane de pe TPU, dar iti explic si tie.
Ca sa joci gta san andreas iti trebuie pach-ul S. a. m. p de aici http://www.sa-mp.com/download.php dai descarcare la SA-MP 0. 3a Client, dupa ce l-ai descarcat il instalezi, deschizi programul daca ai deschis programul pentru prima data alegi unde este instalat crack-ul de la san andreas, o sa iti apara fereastra asta http://farm3.static.flickr.com/2574/4038391856_6283b4cf5c_o.jpg sus mai spre dreapta unde scre name acolo scrii numele cu care vrei sa joci, dai click pe butonul internet (cele de jos Favotites-internet-Hosted) aici alegi un server click dreapta si connect sau dublu click si connect. Daca ai facut cum am zis ar trebui sa mearga fara nici o eroare, doar daca ai facut alte modificari la gta si iti da eroare din alta cauza.

| Dannyjj a răspuns:

Pai incearca sa reinstalezi doar S. A. M. P iar daca nu merge atunci reinstaleaza din nou gta-ul+ S. A. M. P.

| REspEC7 explică:

Faza este ca eu am incercat niste coduri si din cauza asta sa strikt ceva in el!

| REspEC7 explică:

Am incerkt dar cred ca se salveaza niste fisiere pe undeva ca tot la fel face! angry