| SmecherutzuTau97 a întrebat:

Am si eu o problema.Ma plictisesc ff des nu am ce face. dati-mi ideistraight face,,, fara jocuri pe pc. DAu FunDA

Răspuns Câştigător
| analia0103 a răspuns:

Pai poti citi o carte, poti iesi la o pllinbare sungura/cu prietenii, suni la o pizzerie cu numar ascuns si faci reclamatii, vorbesti p mess, faci conturi pe anumite siteusi...etc

funda plzz...am nevoie de ea

4 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Ce bine ar fi sa citesti, sa dezlegi cuvinte incrucisate, sudoku, sa urmaresti emisiuni pe discovery, national geographic etc.

| Mafy_9646 a răspuns:

De dragul diversitatii citeste o carte!

| JustRRevenge a răspuns:

Hmm. Iesi pe afara cu prieteniiwinking

| Alexandra012 a răspuns:

Incearca sa faci modele de brataruse, din ate, guta de pescuit, si iti poti cumpara margelute si chesti de la mercerie.Sau iti poti face poze punandu-le pe un site de foto modele daca sunt reusite si nu uita fara programe de modificat poze pentru ca o sa o dai in bara cu cei de la agentia respectiva