| dReaml a întrebat:

Am si eu o problema. Nu intru des pe facebook dar ma rog.
Am intrat aseara de pe telefon si mergea si dintr-o data imi iese si zice sa intru pe " www.facebook.com ".
Am intrat si
"It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:
Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person
In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure."

5 răspunsuri:
| Nico9 a răspuns:

Nu cred ca are nimic. Probabil era doar un sms de securitate. happy La fel am primit si eu. Nu poti intra pe cont?

| dReaml explică (pentru Nico9):

Nu nu pot. Imi da se recunosc prieteni, dar nu-i cunosc pe toti

| Nico9 a răspuns (pentru dReaml):

Fa-ti altu. happy Chiar nu stiu ce are. :\

| dReaml explică (pentru Nico9):

Mi-am facut. -.-
Multumesc oricum :*

| Nico9 a răspuns (pentru dReaml):

laughing Oke.winking