| Ovidiu2011 a întrebat:

Am si eu problema eu odata nu stiam ca nu am tastatura bagata si am vazut ca nu merge si de atunci am folosit tastatura virtuala. Dupa ce am vazut ca nu e bagata tastatura am bagat-o si stiti ce s-a intamplat? Am restartat calculatorul si cand vroiam sa scriu youtube imi arata zoutube si cand scriam zoutube imi arata youtube.Pe langa aceste defecte mai am multe. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| mentalica a răspuns:

Ai setat tastatura pe limba romana. uita-te prin control panel la sectiunea "Regional and language options"/ tabul "Languages". Apesi "details" apoi vezi sa nu fie limba romana selectata pe acolo. Daca este, selecteaza tu din meniul drop-down limba engleza(UK). cred ca asa se rezolva.

3 răspunsuri:
| rares1900_2606 a răspuns:

Este din cauza limbi
seteaza calculatorul pe limba engleza si gatahappy

| Ovidiu2011 explică:

Multumesc! Toti mi-ati fost de folos!

| NeverMore_5549 a răspuns:

Ai sus sau jos undeva EN English(United States)sau RO...etc. Da click pe ala EN ca sa iti mearga ca inainte. Baftaaa