| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Am tableta mid 7 inch google android 2.2 si nu se mai deschide. a fost o alegere proasta sa o iau. laughing nu prea se mai deschide, iar cand se deschide apare maimutoiul de la android si pe urma apar niste dungi, niste purici ca la televizor. help me.

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Cam nasol cu tableta asta ca este chinezeasca si din cate am citit nu se pot folosi metodele clasice pentru a o readuce la setarile din fabrica si implicit sa se aprinda normal, lasa-mi un mesaj cu id de mess si o sa incerc eu sa iti spun ce si cum sa faci.