| ioana371 a întrebat:

Am un blog din care am sters de curand niste poze, dar ele inca mai apar daca cauti google-imagini-numele blog-ului meu! Cum sterg sau cum fac sa nu mai apara pozele si acolo? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Nu cred ca le poti sterge pe alea care sunt memorate de google. oricum cand da cineva click pe ele nu le apare nimic.Trebuie sa astepti probabil pana fac ei un clean

| ioana371 explică:

Multumesc pentru raspuns! Ma duce la blog-ul meu chiar daca pozele acolo nu mai exista, ma deranjaza ca inca se mai vad acolo si nu stiu cum sa le sterg ca oricum sunt puse de mine, nu?