| M4RK a întrebat:

Am un card micro sd si cand vreau sa intru de pe pc in el imi zice daca vreau sa il formatez dau da si imi apare There is no disk in driveG. Insert a disk, and try again. Dc nu merge sa il formatez si sa intru pe el?

4 răspunsuri:
| M4RK explică:

Am bagat un card de ala mai mare in stick si ala merge in pc iar cand bag cardul mic in adaptor apoi in stick si intru in pc nu mi-l citeste e de la adaptor sau ce are?

| seby005 a răspuns:

Poate este parolat, incearca sa il reintroduci in telefon si sa vezi daca are parola

| Crystal112 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cu un M2, nu am reusit sa il formatez asa ca m-am dus la un service, dar nici acolo nu am reusit nimic dar nici nu mi-am cumparat altul
Trebuie sa te duci la service, nu ai ce sa faci altceva

| Filip23 a răspuns:

Folosesti cumva optiunea hibernate la inchidere? Daca da, inchide-l normal din meniul de start si redeschide-l.