| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Am un ceas. Si ori se oprește ori rămâne în urma. E din cauza bateriei sau din cauza ca a întrat apă în el?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca a cazut in apa, dar inca functioneaza, atunci este suficient sa lasi cateva zile sa se usuce.
Scimba bateria, probabil isi va reveni.

| darrio2007 a răspuns:

De la apă.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru darrio2007):

Si se mai poate repara ceasul sau trebuie sa cumpăr alt ceas nou? Cat costa dacă merge reparat actualul ceas?

| darrio2007 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Lasa-l sa se usuce si schimba-i si bateria, cum ti-a zis si Bula. Posibil sa-si revina. Eu am avut telefonul scapat in apa, acum un an, si functioneaza si acum. L-am tinut in orez vreo 5 zile.

| sierra1 a răspuns:

Măsoară bateria și mai vorbim