| iuandfto a întrebat:

Am un cont pe ourworld. Cum as putea sa fac mai mult flow? Eu fac misiuni si joc jocuri dar tot as vrea sa fac mai mult flow.

P. S. Eu nu as vrea sa fiu rezident.

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Buna!happy
In fiecare zi, dupa ora 10 dimineata, scrie "test-mode 42" si pe urma "cryptobiologist". O sa-ti dea 10 flow. Ziua urmatoare o sa-ti dea 13, pe urma 16, 19, 22, pana la 100happyEu am ajuns de vreo doua saptamani sa-mi dea 100 flow pe zi si lvl up la fiecare 5 zile(tin sa mentionez ca sunt nivelul 72)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci si eu joc cauta jocuri care faci la ele multe low sau care stai degeaba si intre timp poti sa iti faci temele este unu cu maimute... dansezi, vorbesti, lucrezi, fa mai multe misiuni,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare este sa fii de nivelul 101