| SnicK a întrebat:

Am un documentar si are subtitrare la el, dar subtitrarea nu este in film, ci are un. txt cu subtitrarea.
Eu vreau s-o adaug inauntru filmului si s-o pui pe youtube, si sa se vada subtitrarea, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai_6493 a răspuns:

Vezi, am impresia ca este o optiune la youtube prin care poti uploada si subtitrarea in momentul in care pui filmul. Am vazut la unele filme pe youtube. daca nu gasesti, ai aici explicatie pentru ce vrei tu: http://www.my-guides.net/en/content/view/154/26/

1 răspuns:
| SnicK explică:

Mersi Mihai