| elicopter a întrebat:

Am un elicopter rc WinYea W66156 2020 3CH RTF RC Electronic Battle Helicopter l-am primit de craciun m-am jucat de cateva ori pe luna pana acum dar acum nu se mai ridica de la sol se ridica foarte putincryingce are doar il bag la incarcat.acoloeste un buton verde si cand se inchide inseamna ca e gata dar acum se inchide foarte repede ce are. funda

3 răspunsuri:
| DeejayLiqua a răspuns:

Este foarte probabil ca acumulatorii să nu mai fi rezistat, sau ai forțat motorul electric al elicei în timp ce el nu funcționa.
Ori este vina ta, ori el nu a rezistat, nu contează! Du-l cât mai repede la un electricianwinking
Dar bateriile din telecomandă?

| elicopter explică:

N-am fortat motorul iar eliciile se invart incet