| Perverse a întrebat:

Am un iphone 4s replica facut in china vreau sa stiu daca merge sa bag jocuri sau aplicatii cum ar fi fruit ninja, angry birds. Are o aplicatie Tom cu cainele si pisica aia care vorbesc cand zici ceva:). http://www.bestdual.ro/15-iphone-4-dual-sim-capacitv-hd. html aici se afla informatii despre el

3 răspunsuri:
| ArdeiBa a răspuns:

Merge sa bagi jocuri dar trebuie sa ai un cititor de carduri sau cablul de date al telefonului; daca le gasesti le conectezi la pc si intri in folderul telefonului si bagi acolo ce vrei tu

| ildi80 a răspuns:

Buna mucafer.merge sa pui alea, am si eu un telefon la fel de la eurodualsim.ro un cect/. Am "bagat" eu alea si inca multe altele, daca dai funda iti spun...

| vergirevine a răspuns (pentru ildi80):

Dau si eu daca imi spui cum am o replica fidela