| bogdy50 a întrebat:

Am un microfon CANYON si de dimineata cand vorbeam pe Skype dar nu se auzea nimic doar un bazait.
Am incercat sa fac niste setari la Skype la microfon dar tot se aude acel bazait.
ajutati-ma!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

S-a stricat microfonul, ori mufa de intrare de la unitate. Cel mai probabil microfonul, deci ia-ti alt microfon. Costa chiar si 5 lei unul, so.

| bogdy50 explică (pentru Exaizo):

Da ok multumesc!

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Verifica daca mufa e introdusa complet in PC. Daca e wireless sau prin USB da-mi modelul microfonului.
PS: setarile microfonului se fac in Windows