| alwayscared a întrebat:

Am un prieten din Germania si vine sa ma viziteze 3 zile. Unde as putea sa merg cu el? E mai convenabil la hotel sau regim hotelier? Nu prea cunosc nici eu bucurestiul, el e mai hipster de fel si complicat nu stiu daca i`ar place sa stea in casa sa manance pizza ca mine laughing)
Idei va rog? Mersi

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru 3 zile... logic ca la un hotel.
Sunt atatea de vazut in Bucuresti mai ales pentru un strain... logic ca nu il tii in casa sa ii dai pizza

| alwayscared explică (pentru suntserios):

Idei? Aia caut big grin

| RAY a răspuns (pentru alwayscared):

Sa nu uiti de ferentari

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muzeul satului
centru vechi
plimbare pe calea victoriei
cismigiul
casa poporului

| relian a răspuns:

Dar tu esti ce anume? Daca esti fata fii sigura ca va sta 3 zile doara cu tine inchis in camera sa manaince pizza cum ai spus laughing daca esti baiat, cine stie daca e gay tot in casa o sa stai laughing deci ce f el de prieten este?

| Fatshionable93 a răspuns (pentru relian):

Sunt fata, sunt in friendzone...da, greu a crede dar sunt laughing).
Eu sunt mai simpla, imi place sa ma plimb, sa stau sa privesc cerul..pana mea, zici ca sunt adolescenta. El e mai "iesit in lume" nu loser ca mine big grin