| mihai2092 a întrebat:

Am un router wireress iar cand incerc sa ma conectez cu laptop-ul nu mi-l gaseste. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.depinde si locul unde stai dar si conexiunea incearca sa te duci la un expert asa cum am facut eu si el mi-la facutwinking... funda!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa-i configurarea la router http://winpedia.boardlog.com/t22-tutorial-instalare-router-wireless

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate nu ai instalat conexiunea la internet. Pune in functiune router-ul si incearca asa: Start/Control Panel/Network Connections/Create a new Connection si iti apare o fereastra de instalare New Connection Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si un Craciun fericit!