| wizopo2 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini. Acum 2 zile l-am deschis fara nici o problema. Dupa 5 minute cand sa vad cat e ora, am vazut ca talefonul e inchis. Am incercat sa-l pornesc, iar cand apare sigla de la Samsung care palpaie, se aude o eroare si reia palpaitul de la capat si nu se deschide. Ce ma sfatuiti sa fac pentru a repara telefonul?

2 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci doar daca te pricepi, pune alt soft Samsung, alt ceva nu ai ce sa ii faci, daaar ai grija sa ai baterie peste 50% ca daca se opreste telefonul in timp ce pui soft-ul poti sa il arunci la gunoi.

| Matei005 a răspuns:

Pune-i alt soft, de exemplu Cyanogenmod 10.1 Android 4.2.2