| wizopo a întrebat:

Am un samsung galaxy mini. Mi-am luat programul samsung kies. Cand vreau sa downloadez aplicatii de pe kies imi zice ca telefonul nu exista sau nu este compatibil. Imi ziceti si mie cum se procedeaza pentru a downloada aplicatii de la samsung kies? mersi mult!

1 răspuns:
| Bubisharbas a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa vezi daca ti-l recunoaste. Daca nu, trebuie sa instalezi kies-ul pe alt PC pentru ca pe cel pe care nu ti-l recunoaste sunt instalate alte drivere.Mai departe, trebuie sa ii faci update la soft, daca nu se face automat atunci cand il recunoaste sau nu te intreaba nimic trebuie sa intrii tu la optiuni si sa dai acolo update. Sper ca ti-am fost de folos.