| danaalexandra00 a întrebat:

Am un samsung star si de cate ori bag melodii intr-o lista de la playeru` muzical im apare ori cu numele piesei ori cu numele artistului si asa stau o groaza de timp pana gasesc o melodie...si nu stiu de unde sa setez sa nu mai apara asa...sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TzaCaNeL a răspuns:

Inainte sa bagi o melodie in tel, dai click dreapta pe melodie, intra in Details si vezi ca "Description" si "Media" sa fie goale ( adica la "Title", "Album artist" etc sa nu fie scris nimic ).