| Cosminovici18 a întrebat:

Am un telefon mobil samsung Sgh-Z240 si cand vreau sa-l securizez pentru anumite foldere adica mesaje media player etc. imi zice parola incorecta de ce? si as vrea sa stiu daca este o singura parola anumita pe model nu care vrei tu cine ma poate ajuta vreau un raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca a fost pusa o parola inainte ca tu sa ai telefonul, nu poti face nimic doar sa afli care a fost parola.
Si eu am asa, am pus o parola, si pe aia trebuie sa o pun pana isi da telefonul duhul.

O seara placutahappy