| davidwarner a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson Vivaz si nu merge Facebookul, Youtubeul, Messengerul...
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Teodori85 a răspuns:

Ai net-ul activat?:))
Daca da tasteaza inainte de adresa m de ex :
www.m.google.ro
Ori cauta pe google pentru mobile si o sa-ti de-a rezultatea dorite.

| Teodori85 a răspuns:

Ai incercat cu m. google sau m.messenger? Cred ca asa merge...
Dar cum adica nu merge? Nu sunt in poze in pagina? Sau scris?

| bibi99p3ty a răspuns:

Pai poate trebuie sa iti faci o setare din telefon pentru. a activa pagina respectiva...cel mai bine este sa te duci la cel mai apropiat magazin din reteaua tha si sa intrebi ce are...