| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca la GTA Vice City este un cod in care poti sa-l transformi pe barbat in femeie, sau in alti oameni. La GTA San Andreas exista astfel de cod?

9 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Scrie codu asta rocketman e super! tu ai si multiplayeru? san andreas?

| Smackdown a răspuns:

Lasa un id si iti trimit o lista foarte lunga cu coduri pentru:masini, tancuri, cum sa schimbi personajul, arme, etc.

| Bloo2 a răspuns:

In san andreas exista de toate...cauta pe net si sigur vei gasiwinking.

| alextherou a răspuns:

Niciun raspuns castigator?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista cod de acest fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La GTA Vicce City nu exista coduri

| ViDrA345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prostule exista si la GTA VC coduri de exemplu aspirine pentru viata sau professionaltool pentru arme 1 etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arma 3